Худі «Чарльз Дарвін»

Склад: 60% бавовна, 40% поліестер.
Фасон: унісекс.
Худі утеплене, з наповнювачем усередині.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 280 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
749
грн.
Розмір
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу
«Виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще за всіх пристосовується до змін».
Чарлз Дарвін (18091882) — англійський натураліст і мандрівник, одним з перших прийшов до висновку, і обґрунтував ідею про те, що всі види живих організмів еволюціонують у часі і походять від спільних предків.

У своїй теорії, розгорнутий виклад якої було опубліковано в 1859 році в книзі «Походження видів», основним механізмом еволюції видів Дарвін назвав природний добір (основний еволюційний процес, в результаті дії якого в популяції збільшується число особин, що володіють максимальною пристосованістю (найбільш сприятливими ознаками), в той час, як кількість особин з несприятливими ознаками зменшується). Пізніше розвивав теорію статевого добору (процес, в основі якого лежить конкуренція за статевого партнера між особами однієї статті, що тягне за собою вибіркове спаровування і виробництво потомства). Йому також належить одне з перших узагальнених досліджень про походження людини.

На фото нижче кістки в кінцівках людини, собаки, птиці і кита. Кістки цих тварин мають однакову базову структуру, але були адаптовані для конкретних цілей.
На фото кістки в кінцівках людини, собаки, птиці і кита. Кістки цих тварин мають однакову базову структуру, але були адаптовані для конкретних цілей.
Основні положення «дарвінізму»

З точки зору дарвінізму одним із основних факторів природного добору, який визначає пристосованість організмів, є спадкова мінливість. Це призводить до домінування осіб із вдалими мутаціями, як наслідок цього до природного відбору, і, якщо зміни дуже виражені, до видоутворення. Модифікаційна мінливість залежить від генотипу. Такого ж погляду щодо модифікаційної мінливості дотримується синтетична теорія еволюції, яка була створена у XX ст. Основою до природного добору ці дві теорії вважають саме генотип, який змінюється під дією мутацій, які є однією з форм спадкової мінливості. Зміни генотипу зумовлюють зміни норм реакції, оскільки саме генотип зумовлює її. Норма реакції зумовлює зміну фенотипу, і таким чином мутації проявляються у фенотипі, що зумовлює більшу його відповідність умовам навколишнього середовища у випадку доцільності мутацій.
Представники із родини Людиноподібні мавпи (гібон, людина, шимпанзе, горила, орангутан) є нащадками спільного предка.
Етапи природного добору за дарвінізмом

  1. Поява особини з новими мутаційно зумовленими властивостями.
  2. Виявляє здатність чи нездатність залишити нащадків.
  3. Якщо вона залишає нащадків, то генотипні зміни закріплюються.

Походження біологічного різноманіття в результаті еволюції було визнано більшістю біологів ще за життя Дарвіна, в той час як його теорія природного відбору як основного механізму еволюції стала загальновизнаною лише в 50-х роках XX століття. Ідеї і відкриття Дарвіна в переробленому вигляді формують фундамент сучасної синтетичної теорії еволюції і складають основу біології як пояснення біорізноманіття. Термін «дарвінізм» використовують для позначення еволюційних моделей, висхідних в основі до ідей Дарвіна, а в повсякденній мові «дарвінізмом» часто називають еволюційну теорію і сучасний науковий погляд на еволюцію в цілому.