Шановні клієнти! На данний момент наш магазин не приймає замовлення з технічних причин. Ви можете відправити ваше замовлення через кошик на сайті та ми зв'яжемося з вами, як тільки наше виробництво знову запрацює. Приносимо вибачення за незручності.
Футболка «Піонер-10»

Склад: 100% бавовна.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 160 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
499
грн.
Розмір
Фасон
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу

А тепер трохи історії

У 1972 році NASA запустили безпілотний космічний апарат під назвою «Піонер-10». Це був перший апарат, що розігнався до третьої космічної швидкості, пролетів повз Юпітер і сфотографував його. Апарат-близнюк «Піонер-11» досліджував також Сатурн.
Кількома роками пізніше обидва космічні аппарати полишили межі Сонячної системи, виконавши різні наукові завдання. На жаль, зв’язок із ними було втрачено через значну віддаленість від Землі та проблеми з енергозабезпеченням.
На борту «Піонера-10», як і «Піонера-11», було відправлено послання до позаземних цивілізацій, створене Карлом Саганом і записане на пластинці з анодованого алюмінію розміром 220×152 мм. На пластинках зображені чоловік, жінка і корабель «Піонер» в одному масштабі. Ліворуч від них зображено Сонце, променями показане розташування і відстані до 14 найближчих пульсарів і центру Галактики. Внизу схематично зображена Сонячна система з траєкторією «Піонера», починаючи з Землі. Вгорі показані два основних стани атому водню.
Оригінальне зображення пластинки з анодованого алюмінію, прикріпленної до борту Піонера-10.
Критика послання

Послання Піонер-10 критикувалося як занадто складне для розшифрування і як занадто антропоцентричне. Послання розроблялося так, щоб розмістити якомога більше інформації на мінімальній площі, але практично жоден з науковців, не зайнятих у цьому проекті, яким показувалося це послання, не зміг розшифрувати його повністю.

Цікаво, що одна з частин діаграми, а саме стрілка, що показує траєкторію корабля, абсолютно зрозуміла для землян (корабель вилетів із Землі, минув орбіту Юпітера і покинув Сонячну систему), може виявитися найбільш складним для тих, хто знайде пластинку за межами Сонячної системи. Стрілка — це артефакт спільнот мисливців і збирачів. Для спільнот з іншою культурною спадщиною цей символ може виявитися беззмістовним.
Також багато негативних реакцій викликав той факт, що чоловік і жінка були зображені оголеними, NASA звинувачували у витраті грошей платників податків на відправку «непристойності» в космос.