Футболка «Маргарет Гамільтон»
Склад: 100% бавовна.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 160 г/м².
Яскраве та чітке зображення.

499
грн.
Розмір
Фасон
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу

Дівчина-геній, без якої не відбувся б політ на Місяць.

Маргарет Гамільтон (1936) — американський комп'ютерний фахівець, системний інженер. Вона була директором програмної інженерії підрозділів вимірювальної лабораторії, яка розробляла бортове програмне забезпечення для космічної програми «Аполлон» (програма пілотованих космічних польотів космічного агентства США НАСА, прийнята в 1961 році з метою здійснення першої пілотованої висадки на Місяць і завершена в 1975 році).

У НАСА група Гамільтон була відповідальна за допомогу в розробці бортового керівництва програмного забезпечення «Аполлона», необхідного для навігації та посадки на Місяць, і його множинні варіації використовувалися в численних місіях. Вона працювала, щоб отримати практичний досвід за часів, коли комп'ютерна наука та програмна інженерія як дисципліни не існувало. Під керівництвом Маргарет Гамільтон писалися програми для бортового комп'ютера КА Аполлон. В один з найвідповідальніших моментів місії Аполлон-11 саме робота Маргарет і її команди запобігла можливому зриву висадки на Місяць. За три хвилини до примісячення місячного модуля спрацювало кілька аварійних сигнальних пристроїв. Комп'ютер був перевантажений вхідними даними — в стикувальній радарній системі відбулося мимовільне оновлення лічильника, що призвело до запиту на виконання комп'ютером більшого числа операцій, ніж він був здатний обробити. Завдяки стійкій архітектурі комп'ютер продовжив свою роботу: в розробці бортового ПО використовувався підхід асинхронного виконання. Процеси з вищим пріоритетом (критичні для примісячення) могли перервати фонові процеси.
Гамільтон під час її роботи в якості провідного дизайнера програмного забезпечення Apollo.
Місія Аполлон-11, протягом якої американський пілотований космічний корабель серії Аполлон уперше доставив людей на поверхню Місяця.
Базз Олдрін біля екрану колектора сонячного вітру.
Гамільтон опублікувала понад 130 наукових робіт, праць і звітів по 60 проєктам і шести великим програмам, в яких вона брала участь. 22 листопада 2016 року нагороджена президентською медаллю Свободи від президента США Барака Обами за її роботу з керування розробкою бортового програмного забезпечення польоту для місій NASA польотів на Місяць «Аполлон».
Офіційне фото для NASA, 1989.