Шановні клієнти! На данний момент наш магазин не приймає замовлення з технічних причин. Ви можете відправити ваше замовлення через кошик на сайті та ми зв'яжемося з вами, як тільки наше виробництво знову запрацює. Приносимо вибачення за незручності.
Футболка «Dolly the sheep»
Склад: 100% бавовна.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 160 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
Склад: 100% бавовна.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 160 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
499
грн.
грн.
Розмір
Фасон
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу

А тепер трохи історії

Вівця Доллі (Dolly the sheep) — перша успішно клонована тварина з клітини іншого дорослого організму.

Експеримент проводився у Великій Британії, у місті Мітлодіан, Шотландія. Тут вона народилася 5 липня 1996 року, преса ж повідомила про це лише через 7 місяців — 22 лютого 1997 року. Проживши 6 років, вона померла 14 лютого 2003 року.

До клонування Доллі уже були перші спроби склонувати організми, зокрема були клоновані вівці Меган і Мораг тією ж групою вчених. В процесі створення Доллі в 277 яйцеклітин було вселено ядра із нестатевих клітин, після чого було утворено 29 ембріонів, із яких вижила лише Доллі. Спочатку вівці було присвоєно ідентифікаційний код 6LL3 замість імені. Ім'я Доллі вона отримала через декілька місяців після народження, коли вчені переконалися, що тварина життєздатна. Ім'я Доллі запропонував один із ветеринарів, що допомагав вченим при народженні вівці — тварину назвали на честь американської співачки Доллі Партон.
Доллі Партон — кантрі-співачка, на честь якої назвали клоновану вівцю.
Вівця Доллі померла 14 лютого 2003 року від прогресуючого захворювання легень, що очевидно було спричинено ретровірусом. Такі захворювання переважно проявляються лише у літніх (пристарілих) овець (середня тривалість їх життя становить 10-12 років). Проте немає доказів того, що причиною захворювання стало передчасне старіння: в овець, які постійно перебувають у закритому приміщенні, ризик цього захворювання зростає, а Доллі якраз задля безпеки перебувала у приміщенні і рідко виходила випасатися з іншими вівцями. Також декілька років Доллі страждала на артрит через надмірну вагу тіла. Після висновку, що обидві хвороби вбивають тварину, було прийнято рішення усипити її. За своє життя Доллі встигла народити шість ягнят та стати улюбленицею багатьох вчених і людей.
Dolly the sheep — експонат у Шотландському Королівському Музеї
Щодо клонування: на сьогоднішній день клонування домашнього улюбленця цілком реально. Створити точну копію тварини можна незалежно від її віку, розміру або породи. Лідером у цій сфері є Південна Корея. Як повідомляє Business Insider, корейська компанія Sooam Biotech вже клонувала більше 600 собак, багато з яких були відправлені в США. Республіка Корея — не єдина країна, яка пропонує комерційне клонування. Клонуванням домашніх тварин також займаються в США і Китаї. Піднебесна, до речі, є батьківщиною першої в світі собаки, клонованої з використанням методу передачі соматичних клітин.
Відгуки із соціальних мереж