Cвітшот «Альберт Ейнштейн»

Склад: 85% бавовна, 15% поліестер.
Фасон: унісекс.
Світшот утеплений, з наповнювачем усередині.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 280 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
649
грн.
Розмір
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу
А тепер трохи історії ...
Альберт Ейнштейн (18791955) — той самий чувак з висунутим язиком та веселими очима, геній, якого полюбляют зображати на кружках та цитувати в пабліках про саморозвиток. Якщо ж придивитися краще, то Альбертік — фізик-теоретик, один із засновників сучасної теоретичної фізики, лауреат Нобелівської премії з фізики, громадський діяч-гуманіст, педагог та філософ. Він — автор понад 300 наукових робіт з фізики, а також близько 150 книг і статей в галузі історії та філософії науки, публіцистики. Розробив декілька значних фізичних теорій:

Спеціальна теорія відносності (1905).
В її рамках — закон взаємозв'язку маси та енергії: E = mc²
Загальна теорія відносності (1907-1916).
Квантова теорія фотоефекту.
Квантова теорія теплоємності.
Квантова статистика Бозе-Ейнштейна.
Статистична теорія броунівського руху, що заклала основи теорії флуктуацій.
Теорія індукованого випромінювання.
До речі, кому цікаво зрозуміти суть теорії відносності, але нічого не зрозуміло зі статей в Вікіпедії (нічого страшного, з усіма трапляється :), рекомендуємо прочитати статтю «Теорія відносності простими словами» на сайті Futurum today, за посиланням клікай сюди.
Недаремно, Сінкер обрав слово «Genius» (в перекладі з англійскої — геній, але ми думаємо, ти й так знаєш ) для зображення з Ейнштейном, бо Альберт — справжній геній, чиї ідеї та теорії випереджали час. Ейнштейну належить вирішальна роль в розробці та популяризації фізичних концепцій і теорій. Насамперед це відноситься до розуміння фізичної сутності простору і часу і до побудови нової теорії гравітації замість ньютонівської моделі. Ейнштейн разом з Планком заклав основи квантової теорії. Ці концепції, що були багато раз експериментально підтверджені, утворюють фундамент сучасної фізики.

У буденному житті Альберт Ейнштейн був пацифістом, підтримував ідею вегетаріанства, був людиною з гарним почуттям гумору. Надіємося, якби наш герой був би живий та знайшов Зе Сінкер в інстаграмі чи деінде, то обов'язково придбав би футболку зі своїм зображенням… ну або із зображенням Тесли, чом би й ні? :)