Шановні клієнти! На данний момент наш магазин не приймає замовлення з технічних причин. Ви можете відправити ваше замовлення через кошик на сайті та ми зв'яжемося з вами, як тільки наше виробництво знову запрацює. Приносимо вибачення за незручності.

Світшот «Думаєш, ти гідний еволюції?»

Склад: 85% бавовна, 15% поліестер.
Фасон: унісекс.
Світшот утеплений, з наповнювачем усередині.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 280 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
649
грн.
Розмір
Мова принта
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу

«Мавпа, одного разу сп’янівши від бренді, ніколи до нього більше не доторкнеться. І в цьому мавпа значно розумніша більшості людей». Чарльз Дарвін.

«Людина походить від мавпи» — популярна теза, яку зазвичай асоціюють з дарвіністами (Дарвінізм — напрямок еволюційної думки, прихильники якої згодні з основними ідеями Чарльза Дарвіна в питанні еволюції, згідно з якими головним чинником еволюції є природний добір). Але це не зовсім так. Людина не походить від мавпи. У людини і мавпи є спільний предок.

Зазвичай ідею еволюції приписують Чарльзу Дарвіну, проте вона висловлювалася і до нього.
«Оскільки людина, з генеалогічної точки зору, належить до вузьконосих мавп Старого Світу, то ми повинні зробити висновок, скільки б не протестувала наша гордість проти такого висновку, що наші давні родоначальники повинні бути віднесені до цього сімейства. Ми не повинні, однак, впасти в іншу помилку, припускаючи, що древній родоначальник всього мавпячого роду, не виключаючи і людини, був тотожний або навіть близько схожий з будь-якої з нині існуючих мавп». Ч. С. Дарвін.

Дарвін намагався обґрунтувати положення про те, що між людиною і сучасними мавпами існувало якась сполучна ланка — загальний предок, від якого вони ведуть своє походження. Чарльз Дарвін стверджував, що люди і мавпи мають спільного предка, а конкретно в книзі «Походження людини і статевий відбір», у 6-му розділі він написав: «Мавпи потім розгалузилися на два великих стволи, мавп Нового і Старого світу, а від останнього, у віддаленому проміжку часу, вийшла Людина, чудо і слава Всесвіту».
Ape skeletons
Прямим доказом спорідненості людини та мавп стали останки викопних істот — як спільних предків людини і людиноподібних мавп, так і проміжних форм між мавпячим предком і сучасною людиною.