Світшот «PANTONE: Колір собачих екскрементів»

Склад: 85% бавовна, 15% поліестер.
Фасон: унісекс.
Світшот утеплений, з наповнювачем усередині.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 280 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
649
грн.
Розмір
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу

Що таке цей «Пантон»?

Pantone — широко розповсюджена система підбору кольорів. Застосовується у дизайні, архітектурі, поліграфії та інших видах діяльності, що передбачають роботу з кольором. Минуле століття подарувало нам кольоровий друк, тому виникла потреба у підборі зручною кольорової палітри. Друкарні були розкидані по всьому світу, а єдиного формату для визначення кольорів не було. Саме тоді одноіменна американська компанія розробила таблицю кольорів «Pantone», у якій кожен колір має свій кодовий шифр, що складається з латинських букв та цифр, що дозволяє користуватися ним людям всіх країн і націй.

Кожен колір «Pantonе» має своє процентне співвідношення базових кольорів (блакитний, пурпуровий, жовтий та чорний кольори), які слід взяти, щоб отримати саме цей колір або відтінок. Для вибору потрібного відтінку Pantone існують спеціальні каталоги, які можна отримати у кожній друкарні.
Каталог «Pantone»
Ми були б не ми, якщо б дещо не змінили палітру «Pantone», додавши до неї свої ассоціації. Треба іноді дозволяти собі бешкетувати ;Р