Шановні клієнти! На данний момент наш магазин не приймає замовлення з технічних причин. Ви можете відправити ваше замовлення через кошик на сайті та ми зв'яжемося з вами, як тільки наше виробництво знову запрацює. Приносимо вибачення за незручності.

Худі «Чайник Рассела»

Склад: 60% бавовна, 40% поліестер.
Фасон: унісекс.
Худі утеплене, з наповнювачем усередині.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 280 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
749
грн.
Розмір
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу
А тепер трохи пояснення ...
Суперечки на тему релігії часто зводяться до тези: «Доведіть мені, що Бога немає!».

У 1952 році британський математик і філософ Бертран Рассел написав статтю «Чи є Бог?», у якій було сказано наступне:
Якщо б я припустив, що між Землею і Марсом є порцеляновий чайник, який обертається навколо Сонця по еліптичній орбіті, то ніхто не зможе спростувати моє твердження, якщо я буду обачним, щоб додати, що чайник занадто малий, щоб бути виявленим навіть нашими найпотужнішими телескопами. Але якщо б я таке сказав (оскільки моє твердження не може бути спростовано, бо це неприйнятно щодо презумпції людського розуму сумніватися в цьому), я певен, що воно буде справедливо вважатися дурницею. Якщо, втім, існування такого чайника є твердженням стародавніх книг, тлумачиться як свята правда кожної неділі і по краплині проникає у розум дітей у школі, вагання щодо віри в його існування стало б ознакою ексцентризму і безсумнівно привернуло б увагу психіатра в освічений вік або інквізитора в більш ранню епоху.
Коротко кажучи, парадокс чайника Рассела полягає в наступному: вчений не зобов'язаний доводити, що чогось не існує. І навпаки, будь-яке твердження про існування предмета або явище має бути підкріплено фактами, які можна було б перевірити.

Дослівно: я дуже маленький чайник, паровий та гарячий, я обертаюсь навколо Сонця по еліптичній орбіті, спробуй довести, що це не так.
Аналогія щодо чайника, наведена математиком, припала до душі людям, і тому стала одним із критеріїв науковості висловлювання. Наприклад, існування динозаврів підкріплено доказами у вигляді кісток, а існування єдинорогів у природі — ні. Тому зараз в школі вчать, що давним-давно по Землі ходили динозаври, а не єдинороги, хоча немає доказів, які б стверджували, що єдинороги не існували.