Худі «Уолт Дісней»

Склад: 60% бавовна, 40% поліестер.
Фасон: унісекс.
Худі утеплене, з наповнювачем усередині.
Тканина: преміум кулір білого кольору.
Щільність: 280 г/м².
Яскраве та чітке зображення.
749
грн.
Розмір
Якість
Ми використовуємо найкращі тканини для пошиття (преміум кулір виробництво Польша, Україна, США), а також турбуємося про якість нанесенного зображення. Тканина проходить декілька етапів обробки перед тим, як ми наносимо зображення за допомогою технології цифрового друку. Також кожен виготовленний виріб ми пакуємо у незвичайну подарункову коробку і б'ємося об заклад, ви довго будете її роздивлятися :)
Догляд
Рекомендується прати виріб ручним способом або у пральній машині
(делікатний режим при температурі 30 °C, перед пранням у машині виріб потрібно вивернути).
При пранні не використовувати відбілювач.

Прасувати принт обережно з виворітного боку, температура не більше 150 ℃.
Доставка
Доставка можлива через послуги Нової пошти (передплата, накладенний платіж), або самовивіз з нашого офісу у Києві. Виготовлення виробу зазвичай займає від двох до трьох днів. Якщо виготовлення затримається з будь-яких непередбачуванних обставин, ми обов'язково заздалегідь повідомимо вас. Відправка відразу після виготовлення.
Застереження!
Будьте обачливими! При носінні одягу Сінкер можливі наслідки у вигляді:

  1. Запитань від знайомих, що це зображено і де таке взяти.
  2. Дивних поглядів перехожих при вигляді вас у виробі.
  3. Збільшення загальної кількості знань.
  4. Підвищення інтелекту.
  5. Частого вдавання до аналізу навколишнього світу
«Це свого роду забава — робити неможливе».
Уолт Дісней (1901—1966) — американський художник-мультиплікатор, кінорежисер, актор, сценарист і продюсер, засновник компанії «Walt Disney Productions», що стала мультимедійною імперією «The Walt Disney Company».
Дісней став творцем перших в історії кінематографа звукового і музичного мультфільмів. Як режисер зняв 111 фільмів і був продюсером ще 576 кінофільмів. Видатні заслуги Діснея в області кіномистецтва відзначені 26 статуетками «Оскар» (абсолютний рекорд) і премією імені Ірвінга Тальберга (яка має статус «Оскара», але не має звичної статуетки), а також іншими численними нагородами та преміями.

Починаючи з «Пароплавчик Віллі» (найраніший зі збережених звукових мультфільмів). В стрічках Діснея важливу роль починає грати музика. Звук в його фільмах служить не тільки фоном для діалогів, а стає їх важливою складовою частиною, музичним фоном, створюючи гармонію всього мальованого твору. У «Фантазії» Уолта Діснея вперше на широкому екрані з'являється стереозвук. Усі звернули увагу на високу якість музичного супроводу цього фільму, яке було записано у виконанні Філадельфійського симфонічного оркестру під керівництвом Леопольда Стоковського.
У 1927 році величезну популярність отримав фільм «Кролик Освальд», а його герой відкриває галерею знаменитих персонажів з фільмів Діснея. Мишеня Міккі Мауса, якого намалював компаньйон Діснея Аб Айверкс, спочатку звали Мортімер, але незабаром він отримав ім'я, сьогодні добре відоме в усьому світі. Вперше мишеня Міккі Маус з'явився в німому фільмі «Божевільний аероплан» (1928), а в тому ж році став героєм і першого звукового фільму Діснея — «Пароплавчик Віллі» (до речі, це був перший в історії мальований фільм з синхронним звуком). У перших стрічках Дісней «позичив» мишеняті власний голос, а незабаром цей фільм відкрив перед молодим режисером дорогу до божевільної кар'єри.

Перша поява Міккі у звуковому фільмі «Пароплавчик Віллі», 1928
У 1929 році Дісней почав працювати над циклом «Забавні симфонії», і до 1938 зняв понад 70 серій, включаючи такі шедеври, як «Танець кістяків» (1929), «Гидке каченя» (1932), «Троє поросят» (1933). Вже в цих фільмах з'являються герої, що стали всесвітньо відомими — смішні собачки Плуто (1930) і Гуфі (1932), а також каченя Дональд Дак (1934).

Художники Діснея, перед тим як малювати тварин, завжди ретельно вивчали звички їх живих прототипів. Тому всі рухи на екрані вкрай правдоподібні. І правда, ну хто ж не пам'ятає кумедного, злегка незграбного Дональда Дака або наймилішого оленяти у світі Бембі?

Як вважаєте, чому, на перший погляд, створені для дітей мультфільми Діснея здобули приголомшену популярність і серед дорослої публіки? Ми будемо раді почути ваші думки у комментарях під цим постом.