Друк на футболках: процесс та виготовлення одягу
У цій статті ми поетапно розповімо, як виготовляється наш одяг.

Ми піклуємося про задоволення клієнтів та нашу репутацію, тому із задоволенням дозволимо заглянути до нашого виробництва.

Ніяких секретів від конкурентів, тому про друк на футболках — прозоро та відкрито :)

Виробництво


1
Вимоги до виробництва


Із самого початку існування нашої компанії ми багато експериментували з процесом виготовлення одягу. Перед співробітниками стояли декілька задач:

  1. Вирішити, яку саме тканину ми будемо використовувати у пошиті;
  2. Надрукувати максимально яскраве та якісне зображення на тканині, що не буде тріскатися або відчуватися на одязі;
  3. Зробити це зображення максимально стійким для багаторазового прання.
  4. Обрати незвичайне пакування для кожного відправленого до клієнта виробу.

Задачі сформульовані. Їдемо далі :)
Clothing

2
Printing t-shirt
Колекція «Особистості», футболка «Ніл Армстронг»
Процес виробництва


Отже, задача намбер ван: обрати тканину.
Ми почали виробництво з підбору тканини та постачальника готової якісної продукції, у разі якщо виробництво спіткатимуть неочікувані обставини, а клієнти чекатимуть на відправку товару. Для пошиття нашої продукції ми використовуємо тканину кулір (виробник Україна, Польща, Туреччина). Постачальника готової продукції обрали українського та американського (США).

Задача номер два: друк на футболках.
Коли сам виріб (футболка, світшот, худі) готовий, ми готуємо його до нанесення зображення за допомогою технології DTG (цифровий друк). Спочатку виріб розгладжується під температурою 180 градусів, потім виріб оброблюється праймерною речовиною, що наноситься на тканину тонким зовнішнім шаром. Праймерна речовина робить майбутнє зображення більш яскравим та стійким. Далі виріб поміщається до текстильного принтера та вже там друкується зображення.

3
Задача номер три: зробити зображення стійким.


Після того, як зображення було надруковано, наші «текстильні інженери» наносять інший праймер для закріплення текстильних чорнил та ще раз закріплюють зображення у термопрессі під температурою 170 градусів.

Таким чином, зображення міцно вбралося у текстуру тканини та виріб може витримати екстремальні режими прання (будь ласка, зауважте: не дивлячись на цей факт, ми НАПОЛЕГЛИВО рекомендуємо делікатне прання без відбілювача при температурі 30 градусів та без віджиму). Такий режим прання дозволить зберегти ваш виріб дуже надовго (щоб навіть діти та внуки змогли приміряти ваш Сінкер).
Hoodie
Колекція «Пантон», Худі «PANTONE 19-4010 My soul»

4
Box
Остання задача: пакування.Ми пакуємо наш виріб у коробку, від якої ви будете просто у захваті (обіцяємо)! Також ми пакуємо сам виріб безпосередньо у подарунковий папір.
Наша місія — ваше задоволення. Це не просто гучні слова. Це процес. Це витримка. Це любов до нашої роботи.